Gizlilik Politikası

Sitemize gelen ziyaretçilerin gizliliği bizim için önemlidir.

Donanımobil Gizliliğinize Saygı Duyuyor

Donanımobil’de değerli ziyaretçimizden biri olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu sayfa, ziyaretçiler sitemize girdiğinde ne tür kişisel bilgilerin toplandığını gösterir. Kişisel bilgilerinizi korur ve üçüncü taraflarla asla paylaşmayız.

Günlük Dosyaları

Diğer web sitelerine benzer şekilde, Donanımobil de günlük dosyalarını toplar ve kullanır. Bu dosyalar IP (İnternet Protokolü) adresi, ISS’niz (İnternet Servis Sağlayıcısı), Donanımobil’i ziyaret etmek için kullandığınız tarayıcı, geçirdiğiniz süre ve web sitemizde hangi sayfalarda gezindiğinizle ilgili bilgileri içerir. Bu dosyalar yalnızca yönetim ve bakım amacıyla kullanılır.

Üçüncü Taraf Reklamları

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde reklam sunmak için Google Reklamları ve diğer üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanıyoruz. Bu reklam şirketleri, ilgilendiğiniz en iyi reklamları sunmak için ziyaretinizle ilgili bilgileri (adınız, e-posta adresiniz, adresiniz veya telefon numaranız dahil değil) kullanabilir.

Bu tür uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya bakın;

Google – http://www.google.com/privacy.html

İçerik Politikası

  • Donanimobil.com sitesinde yayınlanan tüm makaleler / içerikler, yazarlar tarafından benzersiz bir şekilde yazılmıştır. İnternette bulunan bilgiler, materyaller, haberler, videolar vb. Çeşitli kaynaklardan elde edilen bilgilere dayanarak, kapsamlı araştırmalar sonrasında yazılar yazılmaktadır. Bazı durumlarda, içeriklerde belirtilen bilgiler uzun zaman önce yayınlanmış olabileceği için değişebilir. Bu nedenle, içeriği değiştirmek / güncellemek için info@donanimobil.com adresine bir e-posta atmanızı rica ediyoruz.
  • İçeriği değiştirme, içeriği silme, sayfaları ve bu web sitesindeki bilgileri istediğimiz zaman silme hakkımız saklıdır.

Yorum

E-posta adresleri yorum için gereklidir.Yorumlarla birlikte e-posta adresiniz yayınlanmaz.

Bülten Aboneliği

Bültenimize abone olmak için e-posta adresleri gerekmektedir. Yalnızca önceden izniniz olan doğrulanmış e-posta adresleri Donanımobil’den gelecekteki güncellemeleri alacaktır.